ניהול הייצור

אנחנו מחזיקים בתפיסת עולם לפיה ניהול שרשרת הערך מתחילת הפרויקט ועד סופו נמצא באחריותנו.
תפיסת עולם זו עומדת בבסיס המבנה הארגוני של החברה, מתודת הניהול וכלי הניהול שלה.

אפקט הצ'ק ליסט

יתרונותיו של ניהול מבוסס רשימות תיוג ("צ'ק ליסטים"), הוכחו זה מכבר בתעשיות רבות, בראשן עולם התעופה, ואף גלשו בשנים האחרונות לעולמות תוכן נוספים כדוגמת רפואה והנדסה.

השקענו אלפי שעות אדם בכתיבה של רשימות תיוג מסוג "עשה ואשר", המלוות כיום את הרב המכריע של תהליכי הייצור אותם אנו מנהלים. צוות תיאום התכנון והפיקוח באתרים וכל שרשרת הניהול בחברה פועלים יום יום בעזרתן של רשימות תיוג, הנגישות להם במכשירי כף היד בכל מקום בו מתבצעת העבודה.

אנחנו גאים בכך שהשימוש ברשימות תיוג הוא חלק מהתרבות הארגונית שלנו, ויודעים כמה ערך הוא מביא ללקוחותינו בפרויקטים.

BIM

במהלך העשור האחרון מהפיכה של ממש מתרחשת בעולם הבניה וההנדסה. מתכנון בדו מימד, עובר העולם בהדרגה לתכנון בתלת מימד. זהו לא רק הבדל גראפי, אלא מהפיכה של ממש - מהפיכת המידע.

הקמנו את BIMW במטרה לשנות את האופן שבו נעשה שימוש בסביבת BIM בפרויקטים. אנחנו מפתחים כלים ושיטות שמאפשרים להציף ערך רב מהמודלים, לכל תחומי ניהול הפרויקטים
ניהול המודלים נעשה בחברת הבת BIMW

אביזרי שליטה ובקרה

פרויקטים בהנדסה אזרחית מאופיינים בהקמת מפעל שדה, המייצר קשיים בבקרה על תהליכי הייצור המשתנים מפרויקט לפרויקט. במטרה להתמודד עם אתגר זה, למדנו לאורך השנים להעריך את כוחו של הניהול הויזואלי.

פיתחנו מערך שלם של אביזרי שליטה, חלקם דיגיטליים, המאפשר ניהול יעיל של תהליכי הייצור, מציף בעיות בשלבים מוקדמים שלהן ומניע את צוות הניהול והפיקוח שלנו לפתרונות פרו אקטיביים.

מבט מבחוץ

דניאל כהנמן, זוכה פרס נובל לכלכלה, הצביע במחקריו על "כשל התכנון" הגורם לתחזיות אופטימיות מידי לגבי תוצאות של פרויקטים. זה נכון בפרויקטי תוכנה, ונכון בפרויקטי הנדסה אזרחית. בחרנו ליישם את עקרון "המבט מבחוץ" על מנת למתן את כשל התכנון. אנחנו בוחנים כל פרויקט, אל מול בסיס הנתונים יוצא הדופן שלנו שנוצר מפרויקטים שניהלנו את הקמתם, ומבטיחים בדרך זו כי היעדים והמטרות שנקבעים הינם ריאליים.

Big Room

תפיסת הניהול החדשנית, של ניהול צוותי תכנון בחללי Big Room, מיושמת אצלנו בהצלחה רבה. השיטה מתאימה לניהול מגה-פרויקטים ב Fast Track, ומאפשרת לקצר את זמן התכנון באופן ניכר ואף להעלות את רמת התוצרים.