הדרכה והסמכה

האתגרים ההנדסיים והמקצועיים בענף עולים בשנים האחרונות בקצב מהיר, בהתאמה לצמיחה בגודל הפרויקטים ורמת המורכבות שלהם, אנו נדרשים כל העת להרחיב את מעגלי הידע בחברה ועל כן בנינו מערך הדרכה והסמכה המותאם אישית לכל עובד.

מכללת WXG מתבססת בראש ובראשונה על הידע והנסיון יוצאי הדופן שצברו הצוותים המקצועיים שלנו לאורך השנים. כולנו שותפים ושותפות לעשייה וגאים לקחת חלק בחניכה ובשיתוף הידע. מערך ההדרכה וההסמכה שלנו מתבסס על מערכי למידה מקוונים המאפשרים לנו להנגיש את המידע לזמן ולמקום בו הוא נדרש.

הסמכה

בלב תכנית ההסמכה נמצאת ההכשרה הייחודית שפיתחנו לפיקוח על עבודות שלד. התכנית כוללת מערך הרצאות וסיורים שבסופם מבחן עיוני ומעשי, המסמיך את המפקחים והמפקחות לפיקוח על עבודות שלד. שמירת הכשירות המקצועית נעשית באמצעות רענון שנתי והרחבה רצופה של הידע המקצועי.

סיורי POP UP

בכל זמן נתון מבוצעות באתרים שלנו עבודות הנדסיות ייחודיות ומעניינות. צוותי הפרויקטים מארחים את עובדי החברה לסיורים מקצועיים והדרכה בזמן ביצוע העבודות.

קורס מנהלי פרויקטים

אנו מכשירים כל העת את דור העתיד של מנהלי ומנהלות הפרויקטים שלנו ומשקיעים בכך משאבים רבים. קורס מנהלי הפרויקטים בחברה, מנוהל על ידי גיא גבע ומשלב תכנים מקצועיים, Case Studies והיבטים ניהוליים מהמתודה הייחודית שלנו.

עדי אסור, מנהלת הדרכה

"כארגון צומח ומתפתח אנו רואים בהדרכה אבן דרך משמעותית בקידום המקצועיות, המיומנות ושיפור הביצועים של כולנו"